Ana Sayfa Sergi Yarışma Koşulları Bilgi

Yarışma Koşulları

Ödüller

 1. NETBOOK Taşınabilir Bilgisayar
 2. Renkli Yazıcı

Yarışma Koşulları

 1. Yarışmaya katılan resimler arasından, ilk üçe giren eser sahibi öğrencilere birer adet netbook taşınabilir bilgisayar ve birer renkli yazıcı hediye edilecektir.
 2. Ayrıca ilk üç dereceye giren öğrencilerin okumakta olduğu okullara birer taşınabilir bilgisayar ve birer renkli yazıcı hediye edilecektir.
 3. Yarışmaya son katılım tarihi 31 Mayıs 2010 tarihi olacaktır.
 4. Yarışma Türkiye’nin tüm resmi ve özel eğitim, okul öncesi ve ilköretim 1.,2.,3.,4.,5. sınıf öğrencilerine yöneliktir.
 5. Öğrenciler resimlerini www.renklerinkardesligi.com internet adresine girerek veya aşağıdaki adresimize posta yolu ile gönderebilirler.
 6. Yarışma suluboya, pastel ve kuruboya gibi malzemelerle yapılan resimlerle katılınabildiği gibi öğrenciler dilerlerse bilgisayarda çizerek de resim yapabileceklerdir.
 7. Yarışmaya katılan eserler için ölçü, en küçük A4 en büyük A2 boyutunda olacaktır.
 8. Dereceye giren öğrencilere hediyeleri Haziran 2010 tarihinde İstanbul' da yapılacak olan ödül töreninde takdim edilecektir. Okumakta oldukları okullara hediyeleri Okul Müdürlüğü' ne teslim edilecektir.
 9. Ödül töreninde yarışmaya katılan tüm eserler sergilenecektir.
 10. İlk üç dereceye İstanbul ili dışından katılımcı seçilmesi durumunda öğrenci ve bir velisinin tüm yolculuk ve konaklama giderleri şirketimizce karşılanacaktır.

Posta adresi:

Mersa Elektronik ve Teknolojik Ürünleri Ticareti A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi, NATO Yolu, 4. Cad. No:1 34775 Yukarı Dudullu, Ümraniye / İSTANBUL
Tel: 0216 645 82 00